| Calibro | 55 mm |
|---|---|
| Asta | 145 mm |
| Ponte | 19 mm |
| Forma | Rettangolare |
|---|---|
| Tipologia | Sole |
| Materiale | Acetato |
| Gender | Unisex |
| Descrizione | THE CUT TM605S 55 19 145 Black |
|---|
THE CUT
Non Disponibile
THE CUT TM605S 55 19 145 Black
Other Brands







